czwartek, 2 sierpnia 2012

Przydatny Wstęp

Jest to mój pierwszy blog, z zamiarem jego utworzenia zbierałam się dosyć długo gdyż pomysłów jest dużo ale z wylewaniem swoich myśli na papier zawsze było kiepsko. Czytam dosyć sporo blogów zazwyczaj o sporcie i stwierdziłam, że też chcę się podzielić z innymi moimi zmaganiami. Chciała bym żeby w tym miejscu znalazło się wszystko co mnie interesuję i jest dla mnie ciekawe. Ważną rzeczą w życiu jest dla mnie rodzina, a w szczególności mój synek ale te miejsce będę traktowała jako odskocznie od codziennych spraw. 
Głównym moim celem będzie dążenie do odnalezienia szczęśliwej siebie, a w szczególności doprowadzenie ciała do takiej formy aż będę zadowolona. I ten blog ma mi pomóc, a może i któraś z was :)
Więc tak, po porodzie jestem już trzy lata. Dosyć sporo czasu już minęło, podejść było kilka ale zawsze waga wracała, bo błędem było stosowanie diet i późniejszy powrót do złych nawyków żywieniowych.
Teraz jest trochę inaczej gdyż walczę od listopada, ze skutkiem 6 kg mniej. Ważny szczegół to taki, że nie mam żadnej diety tylko po prostu ćwiczę bardzo intensywnie.
Na pewno poświęcę temu oddzielny post.
A teraz witam wszystkich, których jeszcze nie ma  :)

2 komentarze:

  1. A któż to bloga założył :D

    Trzymam kciuki za wytrwałość w prowadzeniu bloga ;)
    I czekam na interesujące i wciągające posty.

    OdpowiedzUsuń