poniedziałek, 8 października 2012

Co jest !!!


Nie wiem co się ze mną dzieje! Miałam zacząć wczoraj, wyliczyłam sobie, że jak zacznę w niedziele to jeden dzień w środku tygodnia będę miała wolny, a w sobotę gdy sprzątam całe mieszkanie, tylko Core 20 i Stretch 40.... i nic z tego nie wyszło. Mogłam zacząć wieczorem, ale byłam za bardzo zmęczona.
Dzisiejszy dzień też odpada, wyjdzie mi wieczorem niespodziewana wizyta z naszym Brutusem u weterynarza. Może jutro się uda, kurcze ale wyjdzie, że w sobotę będę miała ciężki zestaw. Pomyślę jeszcze jak to rozwiązać.
Jakoś nie mogę się przełamać, ćwiczyć mi się nie chcę, a muszę. Gdy przestanę to na pewno zaprzepaszczę to co jest. Zbliża się zima dużymi krokami, z nią mniej ruchu na świeżym powietrzu i tak ze mnie domowy człowiek, jak zimno chętnie bym nie wychodziła nigdzie. Jestem pewna jak się nie zbiorę wszystko wróci, o nie, nie może.
Wyglądam coraz lepiej, nie jest jeszcze jak bym chciała ale muszę się zebrać i te parę kilko jeszcze zrzucić.
Musi się udać.
Trzymajcie kciuki, żebym się w końcu zebrała w sobie!

Jeśli chodzi  o urodziny wypadły bardzo fajnie. Wiktor był cały dzień szczęśliwy i grzeczny :) Tort nie był za słodki, znikną w dwa dni i po nim ani śladu :) Jeden z prezentów jest już uszkodzony ale tak jest jak ma się łobuza w domu :)
Wczoraj zaś zrobiliśmy sobie wyprawę na grzyby, wynik był zadowalający, cały kosz koźlaków. Trzy godziny spacerowania po górkach i pagórkach nieźle mnie wymęczyły, dzięki temu spałam jak zabita.

Teraz może trochę przemiłych zdjęć... żeby oczy nacieszyć :)

4 komentarze:

 1. Mój M. też ostatnio grzybów nazbierał - będzie co wcinać :)

  Co do mobilizacji i problemów z ogarnięciem się - chyba każdy to przechodzi na jesień. Wszystkiego się odechciewa :(

  OdpowiedzUsuń
 2. oj też mam problem, żeby wszystko dobrze rozplanować... ale dla chcącego nic trudnego :) można wstać wcześniej o godzinkę np. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardziej mi chodzi, że mi się nie chce niż, że nie mam czasu.
   Znalazłam motywację zaczynam w niedziele :)

   Usuń