środa, 19 września 2012

Prośba o pomoc !

Dziś przybiegam do Was z ogromną prośbą. Zbliżają się 3 urodziny mojego synka i tak sobie pomyślałam, że jak będziecie chcieli pomożecie mi w jednej kwestii. A mianowicie znalazłam konkurs na fb, w którym zbieramy punkty za wzięcie udziału w głosowaniu każdej osoby. Wygrywa 10 osób z największą ilością punktów. Są tam do wygrania rzeczy jedynie dla naszych pociech. Pomyślałam sobie, że i Wy możecie pomóc w podarowaniu prezentu dla mojego synka. Wystarczy tylko kilka klików. Bardzo, ale to bardzo mocno proszę Was o oddanie na mnie głosów w tym oto konkursie!

Po kliknięciu TUTAJ powinno pojawić się takie oto okno, a następnie wystarczy nacisnąć biorę udział. Czy coś w tym stylu :) 


Dalej wyskoczy lista zabawek na którą chciała byś zagłosować. Moja wybrana zabawka to deska edukacyjna w sam raz dla mojego Wiktora :) Znajduję się mniej więcej w połowie listy, a wygląda tak:


U Was po prawej stronie pod zdjęciem deski powinno się znajdować głosuję, wystarczy tam nacisnąć i już oddaliście głos. A ja wam bardzo dziękuję :)
Krótko mówiąc proszę o kliki! Bo dzięki wam może mi się udać zdobyć edukacyjny prezent dla mojego szkraba. Pozdrawiam was cieplutko! Do następnego.

P.S. Jeśli nie idzie tak jak powinno, dajcie znać. 

8 komentarzy: